Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

SPECIFIKACE:

Pro výsev semen potřebují orchideje výživný kůrový substrát, nebo kombinaci rašeliny a drceného mechu 1:1. Jako drenáž se používá dřevěné uhlí nebo polystyren. Přidává se rozdrcený mech jako náhrada za hnojivo, ten se pokládá také očištěný na povrch substrátu se vzrostlou orchidejí. 

Semena klíčí na povrchu v pařeništi při 21-25°C.

Zálivka je potřeba vydatná s rosením. Orchideje by měly mít vždy hodně vody a orosení co to jde, aby vykvetly bohatými velkými květy.

Rostlině zajistěme dostatek čerstvého vzduchu. Teploty ve dne by se měly pohybovat od 20-25 °C a mezi 17-20°C v noci. Orchideje mají rády hodně světla, pozor však na přímé slunce, může dojít ke spálení.

Při chránění před silným sluncem se Vám rostlina odvděčí silnějším stonkem a většími květy.

Hnojí se 1x  za 14 dní, v zimě jednou za měsíc. Přesazují se obvykle 1x  za 1-2 roky.

Balení obsahuje jeden pytlík s 10 semeny.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost