Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

SPECIFIKACE:

Okrasná tráva s názvem Zaječí ocásek má svůj původní domov ve Středomoří. Je to jednoletá hustá trstnatá bylina vhodná hlavně do suchých vazeb. Hodí se do kytic s rostlinami, které také vykvétají až během srpna. 

Ze stébla vyrůstají 1 cm široké listy, od května do srpna vykvétají kláskovité květy, které lehce připomínají právě zaječí ocásky. Rostlina dosahuje výšky kolem 15 - 30 cm. 

Semena potřebují ke klíčení světlo, proto je vyséváme pouze na povrch substrát u a nezasypáváme. Stanoviště by mělo být slunečné s větší vlhkostí. Substrát doporučujeme použít hlinitopísčitý, sterilizovaný. Optimální teplota ke klíčení je 20 - 25°C. Ideální doba na výsev je březen - duben nebo červenec - srpen. Pozor, aby se Vám semena při zálivce nevyplavovala. Doba klíčení: 2 - 3 týdny

Balíček obsahuje 250 semen.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost