Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Platycodon grandiflorus

Vytrvalá, nenáročná, bohatě kvetoucí okrasná trvalka. Kvete otevřenými, miskovitými květy o průměru 5 – 8 cm. Má ráda slunné, nepříliš suché stanoviště, vyhovuje jí písčitohlinitá zahradní půda. Je zcela zimovzdorná. Množí se výsevem i dělením. Na jaře pozdě raší.

Nenáročná trsnatá trvalka s nafouklými poupaty (balonky) a nápadnými velkými otevřenými zvonkovitými květy. Nízká varieta Boubelky s modrozelenými listy. Plně mrazuvzdorná, vhodná na trvalkové záhony a skalky. Slunce - polostín ; mírně sušší, středně humózní a dobře propustná zahradní půda. Na jaře později raší (květen). Nesnáší okopávání, starší rostliny již nepřesazujeme. Jarní výsev na povrch, světlo.
 

Balíček obsahuje cca 65 ks semen.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost